Extrémně inovativní. Nový Passat GTE6

Nový Passat GTE, v němž automobilka Volkswagen spojuje to nejlepší z obou světů, přináší harmonickou součinnost elektrického a spalovacího motoru.

Bližší informace

Volkswagen: prostě elektrický

Nadešel čas na mobilitu budoucnosti, na kterou jsou elektromobily2 značky Volkswagen ve všech aspektech dokonale připraveny. Buďte mezi prvními, kdo vyzkouší průkopnickou technologii, která se nezadržitelně blíží.

Bližší informace

Technologie pro mobilitu budoucnosti

Automobilka Volkswagen usiluje o to stát v čele vývoje elektrické mobility, přičemž klade nejvyšší důraz na maximální spolehlivost a přesvědčivé technologie.

Bližší informace

Spolehlivý společník: elektromobil Volkswagen

Elektromobily znamenají pro automobilku Volkswagen více, než jen prodej aut. Z toho důvodu nabízíme zákazníkům kompletní servis a své bohaté zkušenosti ve formě šité na míru každodennímu životu našich klientů.1,2,3,4

Bližší informace

Dobíjení namísto tankování: nový druh mobility.

Elektromobily Volkswagen jsou dokonale uzpůsobeny pro krátké jízdy po městě. Natankovat plnou nádrž už patří minulosti: auta lze dobíjet s minimálním úsilím prostřednictvím domácí elektrické zásuvky.

Bližší informace

Služby, které Vás zbaví stresu a splní všechna Vaše přání

e-mobilita znamená pro společnost Volkswagen mnohem více než jen elektromobily. A proto nabízíme velkorysý balíček služeb, který přesně odráží každodenní potřeby zákazníků. Z elektromobilu se tak stane dokonalý společník.2,3,4

Malý vůz s velkými schopnostmi

Tichý chod, kompaktní provedení a komfortní jízda: to je e-up!2, který svou vysokou úrovní kvality a komfortem povznáší zážitek z jízdy na vyšší úroveň.

e-up!

Vůz pro každou příležitost

Nejmodernější technologie v důvěrně známém kabátě. Model e-Golf3 jezdí čistě na elektrický pohon, což znamená nulové lokální emise. Přesto však nedělá žádné kompromisy pokud jde o komfort nebo zážitek z jízdy.

e-Golf

Nový druh rychlosti

K zábavné jízdě stačí jen stisknout tlačítko. Pak budete mít k dispozici zrychlení z 0 na 100 km/h během pouhých 7,6 vteřin. Nový Golf GTE4 nabízí dynamiku modelu GTI5 ve spojení s ekologickým chováním modelu e-Golf. Tudíž budete mít zábavu při jízdě zaručenu.

Golf GTE

Think Blue.

Udržitelnost motorismu z hlediska životního prostředí představuje pro společnost Volkswagen důležitý cíl a proto ji také chápeme v daleko širším kontextu než jen jako produkci hospodárnějších vozů. Je to přece jasné: jestliže chceme být odlišní, musíme chápat širší souvislosti – a začít u sebe.

Bližší informace

Získejte další informace

Technologie

Na jakém principu fungují vozidla značky Volkswagen? Je to prosté, stačí spojit fascinující technologie a maximální spolehlivost.

Idea

Nadešel čas e-mobility a značka Volkswagen v tomto směru nabízí komplexní řešení.

Servis

Automobilka Volkswagen nabízí praktický balíček služeb, který promění Váš elektromobil v dokonalého společníka.

car, driving, city-centre
Trendy

Mobilita
budoucnosti

Naše planeta se stále více otepluje, ubývá fosilních paliv a města jsou stále více přeplněná. Na tyto výzvy automobilka Volkswagen reaguje změnou přístupu k mobilitě.

e-Test, girl, check
Test

Jak moc "e" jste?

Právě se nacházíme na samém počátku éry elektromobility. V našem testu zjistíte, jak moc jdete s dobou. Ale neberte ho naprosto vážně.

battery, man, checking
Ze zákulisí

Akumulátor

Každý elektromobil čerpá svou energii z akumulátoru. Ale jak tyto akumulátory fungují, z čeho jsou vyrobeny a na jaké úrovni je současná technologie?

inside an electric vehicle, infographics
Grafické znázornění

Auto zblízka

Protože je obtížné vysvětlit rozdíl mezi běžným autem a elektromobilem při pohledu zvenčí, podíváme se, co je ukryto pod povrchem.